>>> Przekazujemy Głód – promujemy akcję czytelniczą!

Wyobraźcie sobie, że ktoś ma dla was szczególny prezent. Wyobraźcie sobie, że możecie poprosić o cokolwiek. Wyobraźcie to sobie, śmiało! Pobawcie się tą wizją, pofolgujcie sobie – we własnej wyobraźni wszystko wolno…

O co poprosiłeś?

Jeśli przeczytasz tę książkę, dowiesz się, o co by poprosili mieszkańcy krajów tak zwanego Trzeciego Świata. Możesz być tym zaskoczony. Możesz podejść do tego ironicznie i lekceważąco albo obawiać się zbędnego sentymentalizmu, który się „źle sprzedaje”. A możesz też przeczytać Głód i podać go dalej, przekazać Głód następnej osobie.

Rozpoczynamy promocję czytelniczą książki Martina Capparosa, ponieważ uważamy, że ważne książki powinny być bardziej dostępne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Pierwsze egzemplarze dostaliśmy od Wydawnictwa Literackiego, które zachęcił do tego Daniel Orzadowski – pomysłodawca całego wydarzenia, który też wskazał, między innymi nas, jako pierwszych czytelników przekazujących Głód.

Chcesz dostać Głód? Nic prostszego! Znajdź osobę, której przekażesz książkę i nagraj krótkie wideo, w którym opowiedz, dlaczego uważasz, że należy ją przeczytać i komu ją dalej przekazujesz. Wszystko nam wyślij na naszego maila:

redakcja@prowincja.art.pl

Całość tagujemy #przekazywanieGłodu i udostępniamy znajomym 😉

Śledź akcję na naszym FB i na naszej stronie.

Przekazuj Głód!

2 Comments on “>>> Przekazujemy Głód – promujemy akcję czytelniczą!”

  1. Genialna akcja, genialny pomysł. Problem od lat poruszany, ale ciągle nic z nim nie robimy. Co jakiś czas caritas stara się wspierać świat 3 stopnia ale olewamy tą pomoc. Osobiście sam nic nie zrobiłem w tym kierunku, za co z góry mogę “PRZEPROSIĆ” ale kogo ? Jedynie samego siebie za to, że jestem ślepy i głuchy o włanie o pomoc innej osoby.

    Razem można więcej !! 🙂

    1. Dzięki za komentarz. Zamiast “przepraszać” weź udział w naszej akcji po prostu 🙂 To zawsze coś! Pozdrawiamy – PROwincja

Comments are closed.