Dajmy swojemu ciału żyć – rozmowa z lady AnnMart – Podkasty Prowincji

Zapraszamy na drugi odcinek Podkastów Prowincji — Lena Lenowska rozmawia z Anną Konopką, pseudonim Lady AnnMart, założycielką szkoły Kreski i Burleski w Toruniu. 

Lady AnnMart — Założycielka CaBaReTu, performerka burleski, muzyk i choreografka. Pierwsza performerka burleski w północnej części Polski.
fot. Krzysztof Turzyński

Twórczyni spektaklu teatralnego z burleską pt. „RETRO SHOW Rewia Burleski”(2015), regularnych warsztatów burleski „Woman Lips”(2014), producentka pierwszej w Toruniu a drugiej w kraju sceny burleski o tytule: „Toruńska Scena Burleski”, która odbywa się w klubie „Lizard King Toruń”(2018). Założycielka nieformalnej grupy, toruńskich pasjonatek burleski „The Glitter Cats”. Regularnie występuje oraz szkoli się w kraju i za granicą np. w Paryżu i Londynie gdzie uczyła się m.in. burleski. Uczestniczyła w Bohemian Burlesque Festival w Pradze. Zwyciężczyni konkursu „Piosenki przegiętej” Katowice 2019 oraz zwyciężczyni w kategorii „Singing Burlesque” konkursu międzynarodowego „Burslybpicks Solid Gold International 2020”. Uczestniczka telewizyjnych show takich jak: „Must be the music”, „Zostań Gwiazdą” i „Mam talent”.

Więcej na stronie.
Śledź artystki na Facebooku.

Dajmy swojemu ciału żyć, dajmy mu to, czego potrzebuje, ponieważ  każdy z nas jest sexy.