Targi Młodej Sztuki ART FIELD w Krakowie

piotr_starościc_beztytułu

ART FIELD prezentuje zupełnie nową formułę targów młodej sztuki. Na pierwszej edycji swoje prace pokażą najlepsi studenci z Polski ale również młodzi twórcy niezależni. Na targach będzie można zobaczyć i kupić ich prace. Wśród nich pojawią się obiekty wykonane w różnych technikach i stylach m.in. malarstwo, rysunek, ilustracja, grafiką artystyczna, fotografia. Jesteśmy przekonani, że sztuka rozumiana, jako towar i wartościowa inwestycja jest na wyciągnięcie ręki i każdy może być w jej posiadaniu. Jest to szansa dla każdego, kto chciałby za przystępną cenę stać się posiadaczem jedynego i niepowtarzalnego dzieła.

 

ART FIELD to również pole wymiany doświadczeń pomiędzy artystami a odbiorcami. Mamy nadzieję, że to wydarzenie pozwoli nawiązać kontakt z klientami, kolekcjonerami oraz młodymi galeriami a selekcja prac pozwoli przyjrzeć się z bliska nowym trendom w sztuce. Przede wszystkim projekt ma na celu promocję twórców wchodzących dopiero do artystycznego obiegu, popularyzację sztuki oraz rozszerzenie grona jej odbiorców i mecenasów.

Dla tych, którzy nie zdążą 20/21 grudnia przygotowaliśmy niespodziankę – ekspozycję można zobaczyć do 31 stycznia po wcześniejszym kontakcie.

 

Targom Sztuki Młodej ART FIELD towarzyszyć będą:

SWAP książkowy – weź się wymień! 20 grudnia, godz. 12.00-16.00

>>> www.facebook.com/events/676500012464583/?fref=ts

Nawrzucaj rysownikom… cytatów (performatywny komiks); 20 grudnia, godz. 19.00-21.00

>>> www.facebook.com/events/1610880362466471/?fref=ts

 

Zapraszamy!

 

 

plakat_art

Please follow and like us:

One Comment on “Targi Młodej Sztuki ART FIELD w Krakowie”

Comments are closed.