A niech to! Aż trzy dni z muzyką folkową na Islandii!

12794712_952367764832556_2595201925833346367_o

Reykjavik Folk Festival odbędzie się w KEX Hostel, który od kilku lat stanowi serce wydarzeń tej kilkuletniej inicjatywy muzycznej. Tegoroczny program festiwalu, podobnie jak i poprzednie edycje – będzie mieszał różne wariacje na temat muzyki folkowej, ukazując tym samym szerokie spectrum możliwości i niezwykłego bogactwa tego gatunku muzycznego.

Dla mieszkańców Reykjaviku, lokalizacja festiwalu na pewno uznawana jest za jedyną słuszną opcją. KEX Hostel bowiem oferuje niezwykle przytulną i intymną atmosferę zarówno swoim artystom, jak i przede wszystkim – uczestnikom odwiedzającym wydarzenia muzyczne goszczone przez to miejsce przez cały rok. I tym razem intymność miejsca symbiotycznie złączy się z muzyką folkową prezentowaną przez zaproszonych do udziału w wydarzeniu artystów.


W tym roku, między 10 a 12 Marca w ramach festiwalu usłyszeć będziemy mogli: Elin Ey, Valdemar Gudmundsson & Eagle Eldjárn, Høgni Egilsson, Ellen Kris & Eyþór Gunnarsson, Sally Gröndal, Bangoura Band, Ingunn Huld, Skuggamyndir frá Býzans, Sóley.
folkfesival 2

Dalsze informacje o programie festiwalu oraz aktualności znajdziecie na stronie internetowej festiwalu:
www.folkfestival.is oraz na Facebooku: facebook.com/reykjavikfolkfestival

Sponsorami festiwalu są: Broadcasting Service, Islandzkie Ministerstwo Edukacji, KEX Hostel.

Bilety: 
Jednodniowe – 3000 ISK.
Karnety 3 dniowe - 8000 ISK.
Please follow and like us: